سرویس اتاق گفتگوی والیبال

ارسال شده در خدمات ارزش افزوده

سرویس اتاق گفتگوی والیبال:

این پروپزال یکی از بهترین های  سرویس ارزش افزوده در حال اجرا می باشد که با استقبال بسیار خوبی از سوی مشترکین روبرو شده است.

با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار پیرامون ورزش والیبال را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه ۲۰۵۰ مشترک سرویس می شوید.

نحوه فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 والیبال VAL

نحوه غیر فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 والیبال خاموش VAL OFF

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 1000 ریال می باشد.

نمونه محتوای دریافتی:

سلام، پور حسن رئیس سازمان لیگ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اظهار كرد: در جلسه ی روز دوشنبه كه با حضور مسئولین كمیته انضباطی، متخلفین و نمایندگان باشگاههای باریج اسانس و پیكان برگزار خواهد شد در خصوص متخلفین بازی چهارشنبه گذشته تصمیم گیری خواهد شد و فدراسیون برای آنها جریمه سنگینی در نظر خواهد گرفت تا دیگر شاهد این اتفاقات تلخ در والیبال نباشیم، نظر تو دوست عزیز در مورد این دسته از اتفاقات چیه؟

طبق برنامه ریزی انجام شده، در دو بازی فردا تكلیف تیم های صعود كننده به مرحله فینال مسابقات لیگ برتر مشخص می شود. قرار است در تهران آبی پوشان پیكان میزبان تیم باریج اسانس كاشان باشند و به نوعی شكست دیدار دور برگشت را جبران كنند نارنجی پوشان سایپا در استان البرز مقابل تیم والیبال كاله آمل صف آرایی خواهند كرد، تیم های پیروز دو بازی فوق، جواز صعود به مرحله فینال را كسب خواهند كرد.

با توجه به اعلام اوپراتور ، سرویسهای ارزش افزوده تا اطلاع ثانوی به صورت اشتراکی به متقاضیان ارائه نخواهد شد، لطفا توجه داشته باشید در صورت ثبت نام در سامانه و ارائه طرح vas کلیه طرحها برگشت خواهند خورد، زمان دریافت طرح های جدید متعاقبا از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران ثبت نام کرده در سامانه خواهد رسید، در صورتی که متقاضی راه اندازی سرویس ارزش افزوده هستید مشترک ما شوید تا اخبار جدید برای شما پیامک و ایمیل شود. 
ثبت نام در سامانه و دریافت پنل پیامک

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه