سرویس اتاق گفتگوی اسکی

ارسال شده در خدمات ارزش افزوده

سرویس اتاق گفتگوی اسکی:

با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه ۲۰۵۰ مشترک سرویس می شوید.

نحوه فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 اسکی SKI

نحوه غیر فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 اسکی خاموش SKI OFF

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی ۵۰۰ ریال می باشد.

نمونه محتوای دریافتی:

سلام به همه علاقمندان به ورزش اسکی، خبر جدیدی که در اسکی کشورمان اتفاق افتاد این بود که عیسی ساوه شمشکی به همراه روسا و نواب رئیسان و روسای کمیته های فدراسیون اسکی سراسر کشور دیروز جمعه به تاریخ 92/03/10 از پیست اسکی شیرباد بازدید کردند.

دوستان سلام، برای اولین بار به منظور تشویق مربیان اسنوبرد مسابقه قهرمانی مربیان به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر در پیست اسکی بین المللی توچال توسط هیئت اسکی استان تهران و کانون مربیان اسکی شهر تهران برگزار شد. این رقابتها در ادامه مسابقات قهرمانی مربیان آلپاین و برای اولین بار در رشته اسنوبرد ویژه مربیان شهر تهران در ۲ مانش و باحضور ۲۰ اسکی باز ۳ خرداد در شرایطی برگزار شد که شرایط مناسب برف پیست توچال کیفیت این رقابتها را ارتقا بخشید، منتظر نظرات همگی هستم!

با توجه به اعلام اوپراتور ، سرویسهای ارزش افزوده تا اطلاع ثانوی به صورت اشتراکی به متقاضیان ارائه نخواهد شد، لطفا توجه داشته باشید در صورت ثبت نام در سامانه و ارائه طرح vas کلیه طرحها برگشت خواهند خورد، زمان دریافت طرح های جدید متعاقبا از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران ثبت نام کرده در سامانه خواهد رسید، در صورتی که متقاضی راه اندازی سرویس ارزش افزوده هستید مشترک ما شوید تا اخبار جدید برای شما پیامک و ایمیل شود. 
ثبت نام در سامانه و دریافت پنل پیامک

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه