سرویس بازی با شعر

ارسال شده در خدمات ارزش افزوده

سرویس بازی با شعر:

با اشتراک سرویس «بازی با شعر»، روزانه ۲ پیامک شامل یک بیت شعر به کاربر ارسال می شود و در صورت تمایل، بنا به درخواست کاربر، می توان محتوای دریافتی را به صورت ناشناس برای یک دوست (که شماره همراه اول او را به سیستم اعلام می‌کند) ارسال نمود. دریافت کننده این فرصت را دارد که با ارسال شماره تلفن به سیستم، حدس بزند که چه کسی محتوای مورد نظر را برای او ارسال نموده است. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه ۲۰۲۴۶ مشترک سرویس می شوید.

نحوه فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 شعر Poem

نحوه غیر فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 شعر خاموش Poem OFF

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی 1000 ریال می باشد.

نمونه محتوای دریافتی:

صبح پاییزیتان شاد! شعر امروز شما:

«آفاق را گرديده ام، مهر بتان ورزيده ام خوبان فراوان ديده ام، امّا تو چيز ديگری»

اگر این شعر به احوالات شما و دوستتان نزدیک است٬‌ می توانید شماره همراه اول او را در پاسخ بفرستید تا ببینیم می‌تواند حدس بزند شعر از طرف شماست یا نه؟ هزینه هر اشتراک ۵۰ تومان

سلام! این یک شعر بازی است. دوستی مهربانی کرده و این بیت زیبا را برای شما فرستاده است: «داني چگونه باشد از دوستان جدایی چون ديده اي كه ماند خالي ز روشنائي»

دوست دارید بدانید کیست؟ شماره او را حدس بزنید و در پاسخ بفرستید.اگر می‌خواهید دیگر چنین ابیاتی از این شخص دریافت نکنید عدد ۰ را در پاسخ بفرستید تا شماره این دوست را به شما اعلام کنیم و بازی متوقف گردد. هزینه هر حدس ۵۰ تومان

با توجه به اعلام اوپراتور ، سرویسهای ارزش افزوده تا اطلاع ثانوی به صورت اشتراکی به متقاضیان ارائه نخواهد شد، لطفا توجه داشته باشید در صورت ثبت نام در سامانه و ارائه طرح vas کلیه طرحها برگشت خواهند خورد، زمان دریافت طرح های جدید متعاقبا از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران ثبت نام کرده در سامانه خواهد رسید، در صورتی که متقاضی راه اندازی سرویس ارزش افزوده هستید مشترک ما شوید تا اخبار جدید برای شما پیامک و ایمیل شود. 
ثبت نام در سامانه و دریافت پنل پیامک

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه