سرویس شبکه اجتماعی موسیقی

ارسال شده در خدمات ارزش افزوده

سرویس شبکه اجتماعی موسیقی:

این سرویس اشتراکی بوده و کاربران می توانند اطلاعات خود را در زمینه موسیقی بین سایر افراد عضو در سرویس به اشتراک بگذارند.با اشتراک این سرویس روزانه ۵-1 پیامک شامل اطلاعاتی که کاربران پیرامون موضوع مطرح شده از طرف مدیر شبکه ارسال کرده اند را دریافت می نمایید. برای ثبت نام در سرویس فوق با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه ۲۰۵۱ مشترک سرویس شده و هر روز محتوی سرویس مورد نظر را دریافت نمایید.

نحوه فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 موسیقی music

نحوه غیر فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 موسیقی خاموش music OFF

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی ۵۰۰ ریال می باشد.

توضیحات تکمیلی:

کاربر کلمه فعالسازی را ارسال می کند. سامانه از وی کلمه کاربری را می پرسد. کاربر کلمه کاربری را ارسال می کند. سامانه وی را در شبکه عضو می کند. کاربر پیامکی به اعضای شبکه ارسال می کند و این پیامک پس از بررسی توسط مدیر شیکه برای دیگر اعضا ارسال می نماید.
با توجه به اعلام اوپراتور ، سرویسهای ارزش افزوده تا اطلاع ثانوی به صورت اشتراکی به متقاضیان ارائه نخواهد شد، لطفا توجه داشته باشید در صورت ثبت نام در سامانه و ارائه طرح vas کلیه طرحها برگشت خواهند خورد، زمان دریافت طرح های جدید متعاقبا از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران ثبت نام کرده در سامانه خواهد رسید، در صورتی که متقاضی راه اندازی سرویس ارزش افزوده هستید مشترک ما شوید تا اخبار جدید برای شما پیامک و ایمیل شود. 
ثبت نام در سامانه و دریافت پنل پیامک

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه