سرویس اتاق نقاشی

ارسال شده در خدمات ارزش افزوده

سرویس اتاق گفتگوی نقاشی:

با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه ۲۰۵۰ مشترک سرویس می شوید.

نحوه فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 نقاشی PNT

نحوه غیر فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 نقاشی خاموش PNT OFF

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی ۵۰۰ ریال می باشد.

نمونه محتوای دریافتی:

سلام به همه دوستان هنرمند، موضوع امروز نقاشی روی ظروف چینی است، رنگ کردن طرح های تزئینی روی چینی فوق العاده می باشد اما باید دقت کنید که از رنگ های سفال غیر سمی استفاده نمائید. توجه داشته باشید که از کشیدن طرح های نقاشی شده روی مناطقی که در تماس با مواد غذائی می باشند ممانعت کنید.

سلام دوستان، امروز در مورد طراحی با ذغال با هم صحبت و بحث می کنیم، معمولا از سوزاندن شاخه های باریک درختان (بدو ن هوا ) ذغال طراحی می سازند. اغلب برای تهیه ی ذغال از شاخه های مو ؛ بید شمشاد و توس (غان ) با ضخامتهای مختلف استفاده می شود، شما روش دیگه ای رو سراغ دارید و یا تجربه کردید؟

با توجه به اعلام اوپراتور ، سرویسهای ارزش افزوده تا اطلاع ثانوی به صورت اشتراکی به متقاضیان ارائه نخواهد شد، لطفا توجه داشته باشید در صورت ثبت نام در سامانه و ارائه طرح vas کلیه طرحها برگشت خواهند خورد، زمان دریافت طرح های جدید متعاقبا از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران ثبت نام کرده در سامانه خواهد رسید، در صورتی که متقاضی راه اندازی سرویس ارزش افزوده هستید مشترک ما شوید تا اخبار جدید برای شما پیامک و ایمیل شود. 
ثبت نام در سامانه و دریافت پنل پیامک

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه