سرویس اتاق گفتگوی سینما

ارسال شده در خدمات ارزش افزوده

سرویس اتاق گفتگوی سینما:

با اشتراک این سرویس روزانه تعدادی پیامک حاوی پیامهای تالار را دریافت می نمایید. این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه ۲۰۵۰ مشترک سرویس می شوید.

نحوه فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 هفت CIN

نحوه غیر فعالسازی
ردیف کلید واژه فارسی کلید واژه لاتین
1 هفت خاموش CIN OFF

تعرفه سرویس:

تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک دریافتی ۵۰۰ ریال می باشد.

نمونه محتوای دریافتی:

با سلام به همه اعضا اتاق سینما امروز ساعت ۱۶ کارگردان مطرح و ماندگار ایران سیروس الوند مهمان اتاق سینما سوالات خود را مطرح کنید بیوگرافی: سیروس الوند در سال ۱۳۲۹ در تهران به دنیا آمد. وی با فیلمنامه‌نویسی به فعالیت پرداخت ودر سال ۱۳۵۶ فیلمی با نام "فریاد زیر آب" با بازی داریوش اقبالی (خواننده) و شهره ساخته است. برخی از بهترین کارها: تکیه برباد؛ مزاحم؛ پرتقال خونی؛ زن دوم؛ تله؛ دستهای آلوده

با سلام به همه اعضای محترم اتاق سینما، خانم نرگس محمدی مهمان امروز ما به سوالات مطرح شده توسط شما عزیزان پاسخ دادند. متولد چه شهری هستید و اصلیت تان کجایی؟ -متولد تهران و اهل جنت آباد و اصلیت هم آذری است مجرد هستید یا متاهل؟ -مجرد تا به حال عاشق شدید؟ -آره، ولی ولی فعلا به ازدواج فکر نمی کنم به چه رنگی علاقه دارید؟ -سبز بیشترین وبهترین تفریح شما چیست؟ فیلم دیدن و با خانواده بودن

توضیحات تکمیلی:

مدیر اتاق موضوعی را به عنوان بحث روز مطرح کرده و کاربران عضو سرویس شروع به نظر دادن در مورد آن موضوع می کنند، سپس نظرات را خوانده و از بین آنها تعدادی را انتخاب و برای بقیه ارسال می کند و بدین ترتیب بحث و تبادل نظر بین کاربران انجام می شود.

با توجه به اعلام اوپراتور ، سرویسهای ارزش افزوده تا اطلاع ثانوی به صورت اشتراکی به متقاضیان ارائه نخواهد شد، لطفا توجه داشته باشید در صورت ثبت نام در سامانه و ارائه طرح vas کلیه طرحها برگشت خواهند خورد، زمان دریافت طرح های جدید متعاقبا از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران ثبت نام کرده در سامانه خواهد رسید، در صورتی که متقاضی راه اندازی سرویس ارزش افزوده هستید مشترک ما شوید تا اخبار جدید برای شما پیامک و ایمیل شود. 
ثبت نام در سامانه و دریافت پنل پیامک

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه