چگونه پیامک ارسال کنیم؟ (با شماره اختصاصی شخصی)

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

شخصی چگونه پیامک ارسال کنیم؟ (با شماره اختصاصی شخصی)
جهت ارسال پیامک با شماره اختصاصی میتوانید بسیار راحت و سریع و بدون نیاز به تایید از سوی مخابرات میتوانید ارسال پیام خود را انجام دهید، برای انجام اینکار از منوی ارسال بر روی ارسال پیامک کلیک کنید:

(برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

در این قسمت شماره اختصاصی خود را مشاهده میکنید، در قسمت متن پیامک خود را وارد نمایید، در این قسمت باید متن پیام خود را وارد کنید، توجه داشته باشید که متن هر پیامک فارسی 70 کاراکتر به همراه فاصله می باشد که در قسمت شمارنده به شما نمایش داده می شود، در صورتی که متن شما بیش از این مقدار باشد میزان محاسبه شده 2 پیامک خواهد بود.

در این قسمت باید گیرندگان خود را انتخاب نمایید:

اگر شماره مخاطبین خود را در قسمت دفترچه تلفن وارد نکرده اید به صورت تایپ دستی در قسمت گیرندگان می توانید شماره ها را وارد کنید، بعد از وارد کردن هر شماره با کلید Enter شماره ها را از هم جدا نمایید. سامانه شماره های تکراری را حذف کرده و فقط به شماره های غیر تکراری پیامک ارسال می کند، اگر مخاطبین خود را در دفترچه تلفن وارد کرده اید میتوانید با کلیک بر روی گزینه دفترچه تلفن گروه مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

در این مرحله متن خود را در یک کادر زرد رنگ مشاهده می کنید و میتوانید آن را اصلاح نمایید یا تغییر دهید، تعداد شماره های شما به همراه فاکتور هزینه های ارسال مشخص می گردد.

در نهایت بر روی گزینه ارسال کلیک کنید تا پیامک شما ارسال گردد.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه