آموزش ارسال پیامک هوشمند

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

آموزش ارسال پیامک هوشمند:
پیامک هوشمند در واقعی نوعی پیامک متناظر می باشد با این تفاوت که در پیامک هوشمند شما نیازی نیست همه متن را برای یک شماره وارد کنید، یعنی با توجه به فیلدهایی که موقع درج فایل هوشمند میچینید قادر خواهید بود پیامک به صورت کاملا هوشمند ارسال کنید.

برای ارسال پیامک هوشمند از منوی ارسال بر روی گزینه ارسال هوشمند کلیک کنید:

(برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

ابتدا فایل نمونه را دانلود کنید و طبق فایل نمونه تمامی فیلدها را بغیر از سطر اول کامل نمایید.

برای اینکار کافیست یک فایل اکسل اجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید.

شما میتوانید در سطر اول ستونهای بیشتری درج کنید.

فایلی که ساخته اید را در سیستم خود ذخیره نمایید.

سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید

سامانه به صورت خودکار تمامی ستون های فایل اکسل را به شما نمایش می دهد ، شما میتوانید از هر یک از این ستون ها داخل متن پیامک استفاده نمایید برای اینکار کافیست همانند شکل زیر بر روی هر فیلدی که نیاز دارید داخل متن پیامک شما باشد کلیک کنید، سیستم به صورت هوشمند کدی را داخل متن پیامک شما قرار میدهد به این کد به هیچ وجه دست نزنید، برای وارد کردن ادامه متن بعد از این کد متن خود را وارد نمایید مثلا برای ساخت متن سفارشی در مثال فوق ابتدا روی گزینه پیشوند سپس روی گزینه نام کلیک نموده و سپس متن "اعتبار شما" را وارد نمایید و سپس روی گزینه اعتبار کلیک کرده و بعد متن "ریال می باشد " را وارد نمایید.

دقت بفرمایید که سطر اول فایل اکسل خوانده نمی شود بنابراین میتوانید از آن برای درج عنوان استفاده کنید.

ستون اول فایل اکسل باید حتما شماره موبایل باشد و بقیه ستون ها توسط شما تنظیم می گردد.

اکیدا پیشنهاد میشود فایل نمونه را دانلود کرده و تمامی تغییرات را روی این فایل بدهید ، بنابراین از ساخت فایل توسط خودتان خودداری نمایید.

در صورتی که اطلاعاتی را از جای دیگر کپی میفرمایید حتما از گزینه paste special استفاده کرده و سپس گزینه values را برگزینید تا فرمت های اضافه حذف گردد

در مرحله آخر بر روی گزینه ارسال کلیک کنید و منتظر بمانید تا تمام پیامکهای شما ارسال شوند، توجه داشته باشید که در این مرحله به هیچ وجه صفحه را رفرش نکنید و یا صفحه را نبندید و منتظر پیغام ارسال پیامکها از طرف سامانه باشید..

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه