نحوه ایجاد پیامک مناسبتی

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

نحوه ایجاد پیامک مناسبتی:
پیامک مناسبتی این امکان را به شما میدهد که بتوانید در زمان خاص و در مناسبتهای مختلف همانند تولد، سالگرد ازدواج و... به مخاطبین خود پیام ارسال نمایید، برای این منظور در منوی ابزار ویژه بر روی پیامک مناسبت کلیک نمایید:

(برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

توجه داشته باشید که برای درج پیامک مناسبت باید حتما در هنگام درج مخاطب تاریخ مناسبتهایی که به مخاطب مورد نظر شما مربوط میشوند را ثبت کرده باشید، اگر هنگام درج مخاطبین خود این تاریخ را ثبت نکرده باشید باید به قسمت دفترچه تلفن خود رفته و در قسمت ویرایش مخاطبین تاریخهای مورد نظرتان را درج کنید مثل تاریخ تولد یا سالگرد ازدواج و...

جهت مشاهده آموزش ایجاد دفترچه تلفن و ذخیره مخاطبین اینجا کلیک کنید

با کلیک بر روی درج پیامک مناسبت جدید، پنجره ای همانند شکل برای شما نمایان میگردد، ابتدا یک عنوان مناسب برای درج مناسبت خود در نظر بگیرید، سپس در قسمت ساعت ارسال، زمانی که مایل هستید پیام شما ارسال شود را درج نمایید.

در قسمت فرستنده شماره اختصاصی خود ر اانتخاب نمایید و در قسمت تاریخ، نام مناسبتی را که در هنگام درج مخاطب اضافه کرده اید راانتخاب نمایید.

در صورتی که تمایل دارید پیام شما چند روز جلوتر از تاریخ مناسبت برای مخاطب ارسال گردد در کادر مربوط عددی را وارد میکنید مثلا اگر بخواهید یکروز جلوتر این پیام برای مخاطب شما ارسال گردد عدد 1 را وارد کرده اگر عدد را وارد نکنید سامانه به صورت پیشفرض عدد 0 را قرار میدهد و به این منظور است که در روز مناسبت پیام شما ارسال میگردد.

در این قسمت متن مورد نظر خود را وارد کنید اگر از فیلدها استفاده نمایید در متن شما نام، نام خانوادگی و فیلد مورد نظرتان قرار میگیرد:

در این قسمت باید گروه مخاطبین خود را انتخاب کرده تا به آن گروه خاص ارسال مناسبتی انجام گیرد، درصورتی که تمامی گروه های خود را انتخاب کنید این پیام مناسبتی در تاریخ مقرر برای تمامی مخاطبین شما ارسال می گردد.

در مرحله آخر بر روی ثبت کلیک کرده تا پیام مناسبتی خود را در داخل جدول ملاحضه فرمایید، این جدول را میتوانید ویرایش یا حذف نمایید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه