نحوه ارسال پیامک زماندار (ویژه نمایندگان بیمه)

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

نحوه ارسال پیامک زماندار (ویژه نمایندگان بیمه):
جهت ارسال پیامک زماندار در منوی ارسال زماندار بر روی پیامک زماندار کلیک کنید، در پنجره باز شده بر روی ارسال جدید کلیک نمایید.

(برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

لازم به ذکر است برای درج ارسال زماندار حتما باید شماره اختصاصی داشته باشید.

جهت راهنمای خرید شماره اختصاصی اینجا کلیک کنید

بعد از کلیک کردن بر روی ارسال جدید پنجره ای مطابق شکل زیر برای شما باز می گردد.

در قسمت بالای صفحه شماره اختصاصی خود را مشاهده می کنید، اگر تیک ارسال فلش فعال باشد، پیامک شما به صورت فلش ارسال می گردد، (توصیه می شود از پیامک فلش استفاده ننمایید چون در گوشی مخاطب ذخیره نخواهد شد)

در قسمت متن پیامک خود را وارد نمایید، در این قسمت باید متن پیام خود را وارد کنید، توجه داشته باشید که متن هر پیامک فارسی 70 کاراکتر به همراه فاصله می باشد که در قسمت شمارنده به شما نمایش داده می شود، در صورتی که متن شما بیش از این مقدار باشد میزان محاسبه شده 2 پیامک خواهد بود.

اگر شماره مخاطبین خود را در قسمت دفترچه تلفن وارد نکرده اید به صورت تایپ دستی در قسمت گیرندگان می توانید شماره ها را وارد کنید، بعد از وارد کردن هر شماره با کلید Enter شماره ها را از هم جدا نمایید. سامانه شماره های تکراری را حذف کرده و فقط به شماره های غیر تکراری پیامک ارسال می کند، اگر مخاطبین خود را در دفترچه تلفن وارد کرده اید میتوانید با کلیک بر روی گزینه دفترچه تلفن گروه مورد نظر خود را انتخاب کنید، در قسمت بعدی باید زمان ارسال پیام خود را مشخص نمایید.

اگر گزینه یکبار را انتخاب نمایید باید تاریخ ارسال را وارد کنید.

اگر گزینه روزانه را انتخاب کنید یعنی پیامک شما هر روز و در ساعت معین برای گروهی که انتخاب کرده اید ارسال می گردد.

اگر گزینه هفتگی را انتخاب کنید، در منوی روبروی آن باید روز هفته را مشخص کنید، در این حالت پیام شما به صورت هفتگی در روز تعیین شده ارسال می گردد.

در صورتی که گزینه ماهانه را انتخاب کنید باید روز ماه را انتخاب نمایید مثلا اگر 21 را انتخاب کنید پیامک شما 21 هر ماه به گروه مورد نظر شما ارسال می گردد.

اگر گزینه سالانه را انتخاب کنید باید روز و ماه را نیز انتخاب نمایید، در این صورت پیام شما در ماه و روز مورد نظر شما ارسال می گردد.

در نهایت ساعت ارسال پیام را انتخاب کرده و بر روی گزینه ثبت کلیک میکنیم، و جزییات این پیام ثبت شده را در جدولی مشاهده خواهید کرد، که تا قبل از رمان ارسال می توان پیام را ویرایش کرد و جزییات را تغییر داد. در این حالت نیز پیام شما به منتظر ارسال تغییر وضعیت پیدا میکند تا زمان ارسال آن فرا رسد و پیام ارسال گردد.

نحوه ارسال پیامک زماندار ویژه نمایندگان بیمه:

در صورتی که نماینده بیمه هستید و میخواهید به بیمه شده های خود در تاریخ مقرر جهت سر رسید بیمه نامه های آنان پیامک ارسال کنید از روش زیر میتوانید این کار را انجام دهید:

در صورتی که تاریخ وصول حق بیمه به صورت ماهیانه است خیلی آسان میتوانید گروه انتخابی خود را در حالت ارسال ماهانه تنظیم نمایید، اما اگر تاریخ سر رسید حق بیمه سه ماهه یا شش ماهه باشد باید در دفترچه تلفن خود دو گروه به نامهای سه ماهه و شش ماهه درج کنید.

سپس از قسمت مخاطبین گروه مورد نظر خود را نتخاب کنید مثلا سه ماهه و حالت ارسال را به صورت سالیانه تنظیم کنید و روز و ماه را تنظیم کرده و ثبت نمایید، حال اگر برای سه ماه بعدی بخواهید این تنظیم را انجام دهید دوباره گروه را انتخاب نمایید و سه ماه بعدی را تنظیم کنید با یک مثال به صورت ساده این مطلب را بیان میکنیم:

ما فرض میکنیم که شما 50 بیمه شده دارید که حق بیمه های خود را به صورت سه ماهه باید پرداخت کنند، برای اینکه بتوانید در تاریخ مقرر به آنها پیامک ارسال کنید ابتدا یک گروه در دفترچه تلفن خود ایجاد کرده و سپس نام آن را مشخص میکنید، این نام باید به صورت ماهانه باشد و مخاطبین هر ماه داخل همان گروه درج شوند نام پیشنهادی ما (گروه سه ماهه) میباشد، سپس مخاطبین این گروه را درج میکنید. از قسمت ارسال زماندار که توضیحات آن ارائه شد متن خود را تنظیم کرده و زمان ارسال را به صورت سالیانه قرار میدهید، مثلا اگر تاریخ سر رسید اولین قسط 20 فروردین باشد، اولین ارسال را برای 20 فروردین تنظیم کرده و ارسال دوم را برای سه ماه بعد تنظیم کنید و به همین صورت تمامی بیمه شده های خود را گروه بندی نمایید.

جهت مشاهده آموزش ایجاد گروه و دفترچه تلفن اینجا کلیک کنید

از این طریق به راحتی و بدون نیاز به حضور شما میتوانید اطلاع رسانی کنید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه