آموزش ایجاد نظر سنجی

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

آموزش ایجاد نظر سنجی:
از طریق این سامانه امکان ایجاد نظر سنجی برای گروه مخاطبان ذخیره شده و همچنین مخاطبین جدید و ذخیره نشده وجود دارد، از طریق آموزش تصویری زیر به راحتی می توانید یک سیستم نظر سنجی پیامکی از طریق سامانه پیام کوتاه خود ایجاد کنید.

برای ایجاد نظر سنجی از منوی امکانات بر روی نظر سنجی کلیک کنید. (برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

سپس بر روی گزینه درج نظر سنجی جدید کلیک کنید:

Spotlight Image

در صفحه باز شده ابتدا یک عنوان مناسب انتخاب کنید، سپس شماره گیرنده کلید واژه را انتخاب نمایید و با اعمال بازه زمانی، مشخص کنید تا نظر سنجی شما در چه فاصله زمانی فعال باشد، و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

Spotlight Image

بعد از ثبت نظر سنجی جدولی را مطابق شکل زیر ملاحظه می کنید، در این جدول گزینه هایی همانند گزینه ها، پاسخ ها، قرعه کشی، نمودار، ویرایش و حذف را ملاحضه می کنید.

Spotlight Image

در جدول فوق باید گزینه ها و پاسخ ها را تنظیم نموده تا سامانه جهت دریافت کلید واژه ها و پاسخ به مخاطب آماده باشد.

با کلیک بر روی منوی گزینه ها با تصویر زیر مواجه می شوید.

ابتدا عنوان گزینه خود را انتخاب نمایید به طور مثال: گزینه 1، گزینه 2 و ... سپس کلید واژه ارسالی را که مخاطب باید آن را به شماره اختصاصی شما ارسال کند انتخاب نمایید به طور مثال عدد 1 یا حروف لاتین یا فارسی، شماره ای را که این کلید واژه را باید دریافت کند انتخاب نموده و در صورتی که متنی مورد نظر شما است که معادل با کلید واژه ارسالی باشد در کادر مربوط وارد نمایید.

Spotlight Image

اکنون نظر سنجی شما ایحاد شده است. باید منتظر بمانید تا مخاطبین در نظر سنجی شرکت کرده و بعد از به اتمام رسیدن این نظر سنجی می توانید از منوی پاسخ ها مشاهده کنید که چه تعدادی مخاطب در نظر سنجی شما شرکت کرده اند، با کلیک بر روی منوی قرعه کشی می توانید در بین پاسخ ها و مخاطبین به قرعه کشی پرداخته و سامانه به صورت خدکار این کار را انجام می دهد، از گزینه نمودار نیز میتوانید نمودار نظر سنجی خود را به صورت میله ای، دایره ای، خطی و... مشاهده نمایید.

ایجاد نظر سنجی در این سامانه بسیار راحت می باشد . کاربردهای بسیاری در رشته های مختلف شغلی، آماری و تفریحی خواهد داشت.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه