نحوه انتقال (دایورت) پیامک

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

نحوه انتقال (دایورت) پیامک:
انتقال یا دایورت پیامک به شما این امکان را میدهد تا همیشه و همه جا از وضعیت پیامهای صندوق دریافتی خود آگاه باشید، به این ترتیب که هرگاه پیامکی برای شماره اختصاصی شما ارسال شود، با تنظیماتی که بر روی سامانه و در این بخش انجام میدهید، یک نسخه از آن پیام برای شماره یا شماره های همراهی که شما تعیین میکنید ارسال می گردد، برای انجام اینکار در منوی ابزار ویژه بر روی انتقال پیامک کلیک کنید.

(برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

در این صفحه بر روی درج انتقال پیامک جدید کلیک کنید تا پنجره ای مطابق شکل زیر برای شما ظاهر گردد.

ابتدا یک عنوان مناسب برای دایورت پیام خود انتخاب نمایید، در قسمت شماره گیرنده شماره اختصاصی خود را انتخاب کنید اگر چند شماره اختصاصی دارید میتوانید شماره گیرنده را بر روی همه شماره ها قرار دهید، در اینصورت پیامک به هر کدام از شماره های اختصاصی شما ارسال شود سامانه آن را دایورت میکند.

در قسمت شماره فرستنده شماره اختصاصی ای که تمایل دارید با آن پیامک منتقل شود را انتخاب میکنید.

در قسمت بازه زمانی، تاریخ اجرا شدن این دایورت پیامک را انتخاب کنید.

در قسمت گیرندگان میتوانید یک تا بینهایت شماره موبایل را جهت دریافت پیامک انتقالی تعیین کنید، این شماره ها هم میتوانند از دفترچه تلفن شما و به صورت گروهی دریافت شوند و هم میتوانند به صورت تکی و تایپ دستی در سیستم وارد شوند.

بعد از وارد کردن شماره های گیرندگان بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا دایورت پیامک شما در جدولی مطابق شکل زیر فعال گردد، شما همیشه میتوانید این دایورت را ویرایش، غیرفعال و یا حذف نمایید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه