آموزش ایجاد کد خوان در سامانه

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

آموزش ایجاد کد خوان:
از طریق این ماژول قادر خواهید بود تا برای سامانه کدهای مختلفی ایجاد کرده تا مخاطبین شما بعد از ارسال کد مربوطه از خدمات یا کالای ارائه شده اطمینان حاصل نمایند.

این بخش کاربردهای بسیار فراوانی در بین صاحبان مشاغل دارد که موارد استفاده آن عبارتند از:

  • ایجاد سامانه کد خوان ، کارت گارانتی ، کارت قرعه کشی و....
  • ایجاد سامانه پاسخ بر اساس کد ، بدین شکل که کاربر با ارسال هر کد پاسخ مربوط به آن کد را دریافت می کند.
  • ارائه انواع کد تخفیف کالا به مشتریان
  • و...

برای ایجاد کد خوان ابتدا از منوی امکانات بر روی گزینه کد خوان کلیک کنید.. (برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

Spotlight Image

سپس بر روی گزینه درج کد خوان جدید کلیک کنید:

Spotlight Image

در صفحه باز شده ابتدا یک عنوان مناسب انتخاب کنید، سپس شماره گیرنده کد ارسالی از مخاطب را انتخاب نمایید و در کادرهای مربوطه در صورت تمایل متن معادل هر کد ارسالی از طرف مخاطب خود را قرار دهید به طور مثال اگر مخاطب شما کد صحیح را ارسال کرد متن معادل کد صحیح برای او ارسال گردد، در غیر این صورت کادر معادل را خالی بگذارید.

Spotlight Image

در صورتی که تمایل دارید مشترکینی که در سرویس کد خوان شرکت می کنند به دفتر چه تلفن شما اضافه گردنند در قسمت فرستنده پاسخ به دفترچه تلفن اضافه گردد گروه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

Spotlight Image

بعد از ثبت کد خوان جدولی را مطابق شکل زیر ملاحظه می کنید، در این جدول گزینه هایی همانند کدها، نمایش کدها، نمایش پاسخ ها، ویرایش و حذف را ملاحضه می کنید.

Spotlight Image

در جدول فوق باید کدها را درج نموده نموده تا سامانه جهت دریافت کلید واژه ها و پاسخ به مخاطب آماده باشد.

با کلیک بر روی منوی کدها با تصویر زیر مواجه می شوید.

باید ابتدا فایل نمونه را دانلود نمایید و طبق فایل نمونه که با فرمت اکسل می باشد کدهای مورد نظر خود را به همراه پاسخ هر کد در جدول وارد کرده و ذخیره نمایید، سپس با انتخاب فیال ذخیره شده گزینه ثبت را فشار دهید تا کدهای مربوطه در سامانه آپلود گردند.

Spotlight Image

در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید تا کد خوان شما کامل شود، اکنون سامانه آماده است تا مخاطبین شما در کد خوان مشارکت داشته باشند.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه