آموزش ایجاد سیستم تحلیل پیامک

ارسال شده در پشتیبانی سامانه

آموزش ایجاد سیستم تحلیل پیامک:
سیستم تحلیل پیامک بسیار شبیه سیستم منشی پیامک است با این تفاوت که در منشی پیامک هر زمانی که کاربر به شماره اختصاصی شما پیامکی ارسال کند سامانه به صورت هوشمند متنی که شما تعیین کرده اید برای او ارسال میکند، اما در سیستم تحلیل پیامک کاربر باید کلید واژه ای که شما از قبل تعریف کرده اید را برای شماره اختصاصی شما ارسال کند تا متنی که شما معادل آن کلید واژه قارا داده اید برایش ارسال شود.

برای مثال شما به مخاطب میگویید برای کسب اطلاعات بیشتر عدد 1 را وارد نمایید.

شما از قبل برای سامانه معادل سازی کرده اید یعنی در ازای ارسال کلید واژه 1، متنی که برای این کلید واژه تعیین کرده اید برای مخاطب ارسال میگردد.

(برای مشاهده عکسها در سایز واقعی، روی آنها کلیک کنید.)

برای درج سیستم تحلیلگر از منوی ابزار ویژه بر روی تحلیلگر کلیک کنید، در صفحه ای که باز میگردد بر روی ،درج تحلیلگر جدید کلیک کنید تا پنجره ای مطابق شکل زیر برای شما نمایان شود ابتدا یک عنوان مناسب برای تحلیلگر خود انتخاب نمایید، تا در آینده بتوانید تحلیلهای مختلف را تشخیص دهید.

در صورتی که چند شماره اختصاصی دارید یکی از آنها را به عنوان شماره گیرنده انتخاب کنید (یعنی کاربر شما باید به این شماره کلید واژه را ارسال کند) در صورتی هم که یک شماره اختصاصی دارید به صورت اتوماتیک شماره شما انتخاب شده می باشد.

اگر شماره ای انتخاب نکنید و بر روی همه شماره ها قرار دهید تمامی شماره های اختصاصی شما کلید در این تحلیل فعالیت خواهند کرد.

در قسمت شماره فرستنده نیز شماره ای که میخواهید با آن برای مخاطبتان پیامک ارسال شود را انتخاب کنید.

در قسمت اعمال بازه زمانی میتوانید سیستم تحلیل خود را از یک تاریخ تا تاریخ دیگر فعال کنید که در این بازه زمانی معین سیستم تحلیل شما فعالیت میکند،

توجه داشته باشید که بازه زمانی را حداقل از تاریخ فعلی تا یکسال آینده درج نمایید.

در قسمت شماره موبایل فرستنده میتوانید محدودیت ایجاد کنید که این تحلیلگر فقط برای شماره های خاصی فعال باشد، در غیر اینصورت این گزینه را به صورت پیشفرض تغییر ندهید.

در قسمت متن پیامک باید کلید واژه خود را تعریف کنید، این کلید واژه میتواند عدد یا حروف انگلیسی و فارسی باشد و در قسمت منوی کشویی آن میتوانید تعیین کنید که متن ارسالی شامل این کلید واژه باشد یا برابر با این کلید واژه باشد.

در واقع هر کدام از گزینه های متن پیامک را انتخاب کنید همان دستوری را اجرا میکند که شما تعیین کرده اید.

در قسمت متن پیامک، متن خود را که معادل کلید واژه میخواهید قرار دهید را وارد کرده و در صورتی که میخواهید این سیستم تحلیلگر پیام دریافتی شمار را به گیرنده یا گیرندگان خاصی ارسال کنید در قسمت گیرندگان، شماره های مربوطه را وارد کنید و یا از دفترچه تلفن گروه یا مخاطب مد نظر خود را که تمایل دارید پیام دریافتی شما برای آنها نیز ارسال شود انتخاب نمایید.

در قسمت ایمیلها اگر نیاز دارید که پیام دریافتی شما برایتان ایمیل نیز گردد آدرس ایمیلی را میتوانید وارد کنید در غیر اینصورت این قسمت را خالی بگذارید و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا تحلیل ایجاد شده توسط شما در جدولی نمایش داده شود.

شما میتوانید با درج اعبار در کارد مشخص شده، به کاربران یا مخاطبین خود در دفترچه تلفن اعتبار ریالی دهید و در ازای پیامکی که سیستم به صورت هوشمند برای آنها ارسال میکند از آنها هزینه دریافت کنید، اینکار برای درج تحلیلگر یا همان سرویس ویژه استفاده میگردد.

به طور مثال میتوانید از این طریق سرویس آموزش زبان انگلیسی، سرویس فال روزانه، سرویس وضعیت آب و هوا و... درج کنید و در ازای ارسال پیامک با محتوا به مخاطبین خود از آنها هزینه اخذ نمایید.در صورتی که اعتبار را 0 قرار دهید سامانه به طور عادی به کار خود ادامه میدهد. در نهایت بر روی ثبت کلیک کنید تا تحلیلگر شما در سامانه ثبت گردد.

شما همواره میتوانید که تحلیل ایجاد شده خود را ویرایش یا غیر فعال و یا حتی حذف نمایید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه