ارسال پیامک با نام تجاری

در . ارسال شده در اخبار

ارسال پیامک با نام تجاری:
ارسال پیامک با نام تجاری همیشه سوال برانگیز بوده و بسیاری از مشتریان ایران پیامک و سایر سامانه های پیام کوتاه در مورد چگونگی ارسال پیامک با نام تجاری از ما سوال پرسیده اند. در این مقاله در مورد نام تجاری و اهمیت آن و همچنین نحوه سفارش و دریافت نام تجاری می پردازیم.

ارسال پیامک با نام تجاری چیست؟

بسیاری از شرکتها، موسسات و سازمانها برای اینکه پیامک ارسالی توسط آنها در ذهن مخاطب ماندگارتر باشد از نام تجاری جهت ارسال استفاده می کنند. بدین ترتیب به جای شماره اختصاصی در قسمت دریافت پیامک بر روی گوشی مخاطب حروف لاتین نمایان می شود. در ابتدا این سرویس برای خطوط ایرانسل فعال بود اما اخیرا اپراتور همراه اول استفاده از این سرویس را برای دارندگان نام تجاری فعالسازی کرده است. از مزایا و معایب سرویس نام تجاری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  • ارسال پیامک لاتین به اپراتور ایرانسل (توسط نام تجاری نمیتوانید پیامک فارسی به خطوط ایرانسل ارسال کنید)
  • ارسال پیامک فارسی به خطوط همراه اول (توسط این سرویس تنها پیامکهای فارسی را به خطوط همراه اول میتوانید ارسال کنید)
  • ارسال پیامک با نام تجاری به کلیه کشورهای دنیا امکان پذیر می باشد، شما با نام و برند تجاری خود قادر خواهید بود به تمام کشورهای جهان تبلیغات ارسال کنید.
  • هزینه های بسیار مناسب جهت ارسال پیامک با نام تجاری نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی (بین 90 تا 110 تومان در هر پیامک)
  • از معایب نام تجاری این است که قابلیت دریافت ندارند
  • ارسال با این سرویس گاهی دچار اختلال می شود.
جهت سفارش نام تجاری مورد نظر خود باید از قسمت پشتیبانی (درج تیکت) درخواست خود را مطرح کرده تا کارشناسان مراحل ثبت و فعالسازی نام تجاری مورد نظر شما را انجام دهند.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه