راهکارهای نوین پیامکی

در . ارسال شده در اخبار

راهکارهای نوین پیامکی:
در این مقاله قصد داریم راهکارهای نوین پیامکی را برای شما شرح دهیم. اگر تبلیغات از طریق پیامک (sms) را تجربه کرده باشید، تا به حال با افت شدید میزان مراجعه کنندگان و مشتریان خود مواجه شده اید. این مسئله چند دلیل بسیار مهم دارد که به آن اشاره می کنیم:
  • زیاد شدن پیامک های تبلیغاتی به گونه ای که برای مخاطب شما تکراری شده است.
  • ارسال پیامک در ساعات نامناسب که باعث خوانده نشدن پیامک شما می گردد.
  • استفاده از متون تکراری و کلیشه ای در تبلیغات پیامکی
  • در دسترس نداشتن یا کامل نبودن بانکهای اطلاعاتی (شماره موبایل مخاطبین)
  • ارسال پیامک هرزنامه به صورتی که بازار هدف شما را در بر نگیرد.
موارد ذکر شده در بالا از دلایل اصلی کم بازخورد شدن تبلیغات شما در پیامک می گردد. بسیاری از اصناف مختلف جهت ایجاد بازاری مناسب برای کسب و کار خود در زمینه پیامک تبلیغاتی سرمایه گذاری می کنند، اما آیا تمام این پیامکها به مخاطبین آنها میرسد؟!

در جواب به این سوال باید گفت خیر، در زمینه ارسال پیام کوتاه تنها افرادی به موفقیت و نتیجه مطلوب می رسند که عوامل ذکر شده را رعایت کنند. برای نتیجه بهتر باید:

  • متن پیامک خود را تا حد امکان از حالت کلیشه ای خارج کرده و به سمت نیاز مشتری نزدیک نمایید. مخاطب شما تنها زمانی به پیامک دریافتی خود اهمیت میدهد که به خواسته های او توجه شود.
  • حتی المقدور ساعات مناسبی را برای ارسال پیام خود در نظر بگیرید، معمولا ساعات پر ترافیک ارسال پیامک صبح ها بین ساعت 11 تا 13 و بعد از ظهر بین ساعت 16 تا 18 می باشد. جهت نتیجه بهتر در این ساعات ارسال پیامک نداشته باشید، سعی کنید ساعات ارسال پیامک را خارج از این ساعات قرار دهید.
  • جهت نتیجه بهتر باید از بانک شماره موبایلهای مطمئنی استفاده نمایید، اگر از سامانه ای که استفاده می کنید و آن سامانه دارای بانک شماره موبایلها مختلفی می باشد حتما از صحت بانک اطلاعاتی موجود مطمئن شوید. در صورتی که از این بانک اطلاعاتی مطمئن نیستید سعی کنید از مراکز معتبر بانکهای شماره موبایل مورد اعتماد خود ر اتهیه کرده و تبلیغات را از آن طریق انجام دهید. سامانه ایران پیامک با بانک شماره موبایلهای بسیار جامع و کامل وآپدیت 6 ماهه در خدمت مشتریان عزیز می باشد. حتی میتوانید با مراجعه به سایتهای آگهی بانک های شماره موبایل شخصی خود را استخراج کرده و جهت ارسال پیامک از آنها استفاده نمایید. یکی از جدیدترین شیوه های تبلیغات صحیح ارسال پیامک به دکلهای BTS می باشد. در این روش که در حال حاضر مخصوص شماره های ایرانسل می باشد، شما می توانید با خیال آسوده از طریق بخش ارسال BTS درخواست خود را ثبت کرده و به صورت ارسال منطقه ای از این سرویس استفاده نمایید.
  • سعی کنید تا حد امکان پیامکهای هرز و بیهوده ارسال نکنید، این کار باعث می شود که مخاطب شما از سرویس پیامکی دل زده شده و به پیامکهای شما توجهی نکند.
با رعایت نکات ذکر شده خواهید دید که تبلیغات پیامکی یکی از موثرترین راه ها جهت اطلاع رسانی سریع به مخاطب می باشد، و به راحتی از این طریق می توانید بازاریابی کرده و مشتریان بیشتری جذب نمایید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه