سرویس تولید محتوا در سامانه

در . ارسال شده در اخبار

سرویس تولید محتوا در سامانه:
تولید محتوا (قلک اینترنتی سامانه) چیست؟!

تولید محتوا همان سرویس ارزش افزوده مخابراتی است که مستقیما بر روی سامانه فعال شده است با این تفاوت که در این سرویس هزینه ارسال پیامک از شارژ مخاطبین کسر نمی گردد و یا به قبوض تلفن همراه آنها ارسال نمی شود، در این سرویس هزینه ارسال پیامک از شارژ پنل شما کسر خواهد شد، این سرویس همانند یک قلک اینترنتی عمل کرده و باعث می شود از سامانه خود درآمد کسب کنید.

در هر زمانی که مایل باشید می توانید از این سرویس جهت ارسال پیامکهایی که محتوای آنها را خود شما تعیین می کنید استفاده کرده و به مخاطبین مورد نظر خود پیامک ارسال نمایید. اگر چنانچه مشتریان یا مخاطبین خاصی دارید و تمایل دارید که برای اهمیت دادن به آنها پیامک های سرگرمی و آموزشی ارسال کنید سرویس تولید محتوا گزینه بسیار مناسبی جهت این امر می باشد.

چگونه می توان از این بخش به کسب درآمد پرداخت؟

شما به راحتی می توانید از این بخش به کسب درآمد بپردازید، برای اینکه با نحوه کسب درآمد از بین بخش بیشتر آشنا شوید به مثال زیر توجه کنید:

به عنوان مثال شما از طریق سایت یا وبلاگ خود و یا حتی از طریق پیامک تبلیغاتی اعلام میکنید که سرویس آموزش زبان انگلیسی از طریق پیامک را دارید، مخاطب شما در صورتی که تمایل داشته باشد از این سرویس استفاده کند باید هزینه آن را به صورت پیش پرداخت به شما پرداخت نماید، بدین ترتیب شما باید ابتدا چند بسته مختلف برای این منظور در نظر بگیرید مثلا بسته آموزش زبان یک ماهه - سه ماهه - شش ماهه و یا یکساله و... سپس برای هر کدام از این بسته ها قیمت مورد نظر خود را تعیین می کنید و از مخاطب خود درخواست می کنید تا بسته مورد نظر خود را خریداری کند.

بعد از اینکه خرید بسته انجا شد شما میتوانید سرویس مورد نظر را برای مدت مشخص در سامانه فعال کنید تا هر روز و یا چند روز در هفته پیامک مربوط به همان سرویس برای مخاطب ارسال شود، سپس شما بازه زمانی تعیین می کنید تا بعد از به اتمام رسیدن زمان مورد نظر مشترک در صورت تمایل سرویس را شارژ نماید.

بدین ترتیب شما قادر خواهید بود به راحتی از این بخش به کسب درآمد بپردازید، از طریق این سرویس می توانید محتواهای مختلفی را ایجاد کرده و به کسب درآمد بپردازید.

محتواهایی اعم از:

  • سرویس اعلام وضعیت آب و وهوا
  • سرویس ارسال فال حافظ
  • سرویس اعلام نتایج فوتبال
  • سرویس اعلام نرخ ارز و سکه
  • سرویس اعلام قیمت خودرو و تلفن همراه
  • ارسال پیامک در حوزه سلامت
  • آموزش انواع زبان از طریق پیامک
  • سرویس دیکشنری پیامکی
  • و....
توجه داشته باشید که برخی از این سرویس ها به صورت آماده در سامانه موجود می باشد اما این بخش دارای ضریب ارسال بوده و معمولا با ضریب 1.3 تا 1.5 برابر به مخاطب شما پیامک ارسال میکند، شما می توانید به راحتی و با ایجاد تولید محتوا توسط خودتان این ضریب را حذف کرده و پیامکهای ارسالی را بدون ضریب هزینه برای مخاطبین خود ارسال نمایید.
برای دسترسی به بخش تولید محتوا ابتدا در سامانه لاگین کنید سپس از قسمت امکانات وارد منوی تولید محتوا شده و مطالب آن را به دقت مطالعه نمایید و سپس محتوای جدید خود را ایجاد کرده و از مخاطبین دعوت به شرکت در این سرویس نمایید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه