چرا پنل پیامک ویژه مشاغل

ارسال شده در سوالات متداول و بررسی ها

پنل پیامک ویژه مشاغل

چرا پنل پیامک ویژه مشاغل:

با گسترش صنایع و افزایش شرکتهای خدماتی و موسسات آموزش عالی، شرکتها بیمه و... در سراسر کشور،  باعث شده است تا بحث اطلاع رسانی و تبلیغات صحیح بصورت جدی مطرح شود، از این رو تبلیغات در بازار هدف با توجه به رقابت شدید در بین تمامی صاحبان مشاغل بسیار حائز اهمیت و بررسی خواهد بود.

در این بین تبلیغات الکترونیکی اعم از تبلیغات در اینترنت، ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی، ارسال ایمیل تبلیغاتی، مورد توجه بسیاری از بازاریابان و نمایندگان بیمه در سراسر کشور قرار گرفته است.

وجود یک سیستم تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارزان و و مقرون بصرفه نیاز تمامی صاحبان مشاغل می باشد، در همین راستا سیستم تبلیغات پیامکی در نوع خود بسیار مهم و مناسب می باشد.

امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل دارای یک سیستم تبلیغات پیامکی متناسب با بودجه و نیاز خود هستند تا بتوانند به مشتریان خود اطلاع رسانی کنند و برای جذب مشتریان جدید تبلیغات نمایند.

اما سوال اصلی اینجاست که کدام سامانه با توجه به امکانات و نیازهایی که از آن انتظار دارید مناسب شغل و حرفه شما می باشد؟

آمارها نشان میدهند آن دسته از صاحبان مشاغل که از سیستم اطلاع رسانی پیامک بهره می برند حدود 95% بیشتر از رقبای خود که از این سیستم استفاده نمی کنند در رشته کاری خود بازدهی میگیرند.

با توجه به سیاستهای شغلی هر شرکت یا موسسه ای که هدف نهایی آن به سود رسیدن مجموعه خود و رضایت هرچه بیشتر مشتریانش می باشد، لزوم استفاده از یک پورتال جامع اطلاع رسانی برای صاحبان مشاغل ضروری و حتی واجب می باشد.

حال تصور کنید که یک بازاریاب یا صاحب شغلی برای فروش خدمات و یا کالاهای خود، از یک بانک جامع اطلاع رسانی (به عنوان مثال شماره تلفن همراه مناطق شهر خود به تفکیک محله و یا کد پستی) استفاده نماید، و پیغام خود را به این دسته از افراد برساند، خواهید دید که چه تحول عظیمی در زمینه پیشرفت کاری او ایجاد خواهد شد.

شما در هر دقیقه قادر خواهید بود حداقل به 3000 شماره هدفمند ارسال پیامک نمایید. و این تحول بسیار عظیمی در بازاریابی و فروش شما ایجادخواهد کرد.

در این خصوص نیز آمارها نشان می دهند، بازاریابان و صاحبان مشاغلی که از سیستم تبلیغات پیامکی و الکترونیکی استفاده میکنند 92% آمار فروششان بیشتر از بازاریابان و صاحبان مشاغلیست که از این نوع تبلیغات استفاده نمی کنند، به طور کلی جهت موفقیت بهتر در زمینه بازاریابی به صورت کاملا هدفمند، این نوع سیستم اطلاع رسانی میتواند مکمل کار شما باشد.

وجود بانک شماره موبایلهای کل کشور به صورت کاملا طبقه بندی شده براساس (منطقه، کد پستی، اصناف و مشاغل گوناگون و...) می تواند کمک بسیار بزرگی در زمینه یک بازاریابی و فروش بدون دردسر با بازدهی بالا برای شما به ارمغان بیاورد، همچنین از دیگر مزایای این سرویس ارسال انواع پیامک هوشمند، هدفمند، زماندار، مناسبتی و... خواهد بود که باعث آرامش خاطر یک بازاریاب موفق می گردد. امید اینکه ایجاد این پورتال اطلاع رسانی مورد توجه صاحبان مشاغل در سراسر کشور عزیزمان واقع شود.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه