علت ارزان بودن این پنل پیامک چیست؟

ارسال شده در سوالات متداول و بررسی ها

چرا پنل پیامک رایگان

علت ارزان بودن سامانه "ایران پیامک" چیست؟

همانطور که می دانید با افزایش شرکتهای خدماتی مخابراتی و افزایش تقاضا در رابطه سرویسهای ارزش افزوده مخابراتی، پنلهای ارسال و دریافت با کیفیتها و امکاناتها و همینطور بانکهای اطلاعاتی متنوعی در بازار موجود می باشند.

طبیعتا هر پنل پیامک با توجه به امکانات و ابزاری که در اختیار مشترک قرار می دهد هزینه مخصوص به خود را دارد، اما قشر خاصی از اصناف هستند که به پنل پیامک به صورت حرفه ای نیاز دارند، از این رو این پنل پیامک با امکاناتی منحصر بفرد برای مشاغل طراحی و آماده شده است.

در این پنل سعی شده است تا تمام نیازهای اطلاع رسانی صاحبان مشاغل پیش بینی شود و این پکیج با کیفیت فوق العاده ای با قیمتهای بسیار مناسب در اختیار اصناف محترم قرار داده خواهد شد.

تمامی صاحبان مشاغل و حتی افرادی که نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه را دارند میتوانند از این سیستم تبلیغاتی استفاده کنند.

خیلی از افرادی که تازه با سامانه "ایران پیامک" آشنا شده اند سوال میپرسند که چرا این پنل نسبت به سایر پنلهای پیامک ارزانتر است؟ در جواب این سوال باید چندین نکته را مورد بررسی قرار داد که عبارتند از:
  • هیچ شرکت واسطه ای در این بین وجود ندارد و شما سامانه خود را مستقیما را از نماینده رسمی مخابرات (ایران پیامک) تهیه میکنید بسیاری از شرکتها هستند که نمایندگی فروش پنلهای "ایران پیامک" را دارند، لذا برای کسب سود بیشتر مجبورند که بر روی خدمات ارائه شده توسط اپراتور از سوی خودشان قیمت تعیین کنند که این امر باعث افزایش قیمت پنل برای مصرف کننده می گردد.
  • استفاده نکردن از سورسهای پایه باعث میگردد تا خدمات ارائه شده توسط سایر شرکتهای واسطه دچار افت کیفیت شدید و در نهایت افزایش قیمت پنل برای مصرف کننده گردد.
  • بالا بودن قیمت تمام شده پیامکهای ارسالی نیز به ضرر مصرف کننده خواهد بود که این امر هم باعث افزایش قیمتهای تعیین شده از سوی شرکتهای واسطه میگردد.

دلایل ذکر شده فوق سه دلیل اصلی گران بودن خدمات پیامکی توسط سایر شرکتهاست، اما شما در این سامانه مطمئن هستید که مستقیم از نماینده رسمی مخابرات (شرکت ایران پیامک) و بدون هیچ واسطه ای پنل پیامک خود را تهیه میکنید، لذا قیمت تمام شده این پنل پیامک مناسب تر و مقرون به صرفه تر از شرکتهای واسطه می باشد.

امکانات این پنلها را می توانید از این قسمت ببینید.امکانات و ابزارها

شرایط دریافت سامانه را از اینجا بخوانید

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه