تفاوت پنل پیام کوتاه و مودم GSM

ارسال شده در سوالات متداول و بررسی ها

تفاوت پنل پیام کوتاه و مودم GSM

تفاوت پنل پیام کوتاه و مودم GSM:

GSM مودم نام سخت افزاری می باشد که با استفاده از یک سیم کارت می توانید به دیگران پیام کوتاه انبوه ارسال نمایید. با اتصال این سخت افزار به یک ماشین دیجیتال همانند رایانه و نصب نرم افزار مربوطه می توانید سیستم پیام کوتاه به جهت ارسال تبلیغات خود داشته باشید. شماره ارسال کننده در این سرویس همان شماره سیم کارت شما می باشد. سامانه پیام کوتاه سرویسی می باشد که به صورت کاملا اختصاصی و پیشرفته از بستر اینترنت به دیگران پیام کوتاه ارسال می کند. با استفاده از سامانه پیام کوتاه می توان از طریق پیش شماره ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ به دیگران پیام کوتاه ارسال نمود. برای استفاده از این سرویس نیاز به اینترنت ۱۰۰% می باشد. تفاوت gsm مودم و سامانه پیام کوتاه:
  • برای استفاده از gsm مودم به یک سخت افزار و نرم افزار نیاز می باشد.ولی در سامانه پیام کوتاه فقط یک نرم افزار تحت ویندوز و یا تحت وب است.
  • شماره ارسال کننده پیام کوتاه در gsm مودم شماره یک سیم کارت می باشد.
  • سرعت و تعداد ارسال پیام کوتاه ارسال شده توسط gsm مودم با توجه به محدودیت اپراتور های تلفن همراه پایین و کم می باشد و تجربه نشان داده است که بعضا پیام کوتاه های ارسال ساعات پایانی روز به دست مشترک میرسد.
  • سرعت ارسال پیام کوتاه در سامانه پیام کوتاه با توجه به نوع سیستم ارائه دهنده خدمات از ثانیه ای ۱ عدد الی ۱۰۰ عدد میرسد که با توجه به ترافیک بالا شبکه مخابراتی اگر نرم افزار های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه مطابق با استاندارد های رسمی باشد معمولا دقیقه ای ۱۰۰۰ عدد را ساپرت خواهد کرد.
  • پیام کوتاه های ارسالی از طریق سامانه پیام کوتاه در کمتر از چند ثانیه به مخاطب خواهد رسید.
  • به دلیل اینترنتی بودن سامانه پیام کوتاه ، از هر نقطه در جهان قابل دسترس خواهد بود.
  • در سامانه پیام کوتاه امکانات بیشتری در اختیار کاربران می باشد که این امکانات و ماژول ها در gsm مودم بسیار محدود و کمتر است.
  • سامانه پیام کوتاه غالبا توسط ارائه دهندگان بروز رسانی و نگهداری می گردد و در صورت بروز خطا سریعا رفع می شود ولی ان موضوع در gsm مودم صدق نخواهد کرد.
پس در نتیجه استفاده از سامانه پیام کوتاه به کاربران توصیه می شود. با سامانه پیام کوتاه لذت واقعی استفاده از خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه را در محیطی آرام و امن حس کنید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه