ارزش افزوده (VAS)

ارسال شده در امکانات و ابزارها

سرویس ارزش افزوده (VAS):
سرویس ارزش افزوده به نوعی از خدمات پیامکی گفته می شود که با ایجاد بستری مناسب سعی در افزایش ارتباط و تعامل بیشتر بین اوپراتور و مشترک دارد، و از جمله اهداف مهم آن میتوان به افزایش اطلاعات عمومی جامعه و ایجاد یک نوع سرگرمی سالم بین افراد جامعه اشاره کرد.

با توجه به استقبال عموم جامعه از این خدمات به جرات می توان گفت که سرویس ارزش افزوده فقط جنبه اطلاع رسانی و سرگرمی نخواهد داشت و در ابعاد گسترده ای قابل تعریف است. اصول طراحی این نوع خدمات به گونه ای است که مخاطب در ازای اطلاعاتی که دریافت میکند هزینه ای پرداخت خواهد کرد، و همین امر سبب بوجود آمدن بازار رقابتی شدیدی بین شرکتهای ارائه کننده این نوع سرویسها شده است.

در سالهای اخیر با توجه به رشد و نمو سیستمهای مخابراتی و همینطور قابلیتهای نرم افزاری و سخت افزاری تلفن های همراه در کشور، به وجود چنین خدماتی به صورت گسترده احساس نیاز میشود، به همین سبب از ایده های نو در این زمینه استقبال می گردد.

ارائه یک طرح جدید نه تنها باعث مستحکم تر شدن و رشد اقتصادی اوپراتور می گردد بلکه شخص ارائه کننده ایده نیز میتواند ذینفع بوده و از سوده حاصل بهره مند گردد،

یکی از خدماتی که "ایران پیامک" به مشترکین خود ارائه می کند سرویس ارزش افزوده است، بدین ترتیب که مشترکین می توانند با ارائه یک طرح جدید در قالب پروپزال شانس خود را برای ایجاد یک سرویس پر مخاطب امتحان کنند، تنها کافیست فرم مربوط را از قسمت VAS تکمیل و ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که هر طرح یا ایده موجود در ذهن شما می تواند به یک سرویس پر مخاطب تبدیل گشته و سود فراوانی را برای صاحب آن ایده به ارمغان بیاورد، شما فقط طرح خود را ارائه می کنید و هیچ محدودیتی در ارسال طرح نخواهید داشت.
در مورد ارزش افزوده بیشتر بدانید سوالات متداول ارزش افزوده (vas)

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه