آخرین امکانات اضافه شده به سامانه

ارسال شده در امکانات و ابزارها

آخرین امکانات اضافه شده به سامانه:

سرویس ساز

سیستم سرویس ساز:

با استفاده از این بخش که جزو آخرین امکانات اضافه شده به سامانه می باشد، قادر خواهید شد تا با ایجاد سرویسهای جدید همانند وضعیت آب و هوا، قیمت ارز و سکه، فال حافظ و یا هر سرویس دیگری به ارائه خدمات پیامکی .بپردازید و درآمد کسب کنید

ممکن است در نگاه اول این سرویس به ضرر فرستنده تمام شود ولی با دقت به نکات زیر میتواند بسیار درآمد زا باشد.
  • شما میتوانید با ترکیب کردن این بخش با "اضافه به لیست" و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبین دفترچه تلفن بابت پیامک های ارسالی از مخاطبین آبونمان اخذ نمایید
  • میتوانید از مخاطبین دفترچه تلفن هزینه دریافت کرده و این هزینه را به ایشان تخصیص دهید ، سپس سامانه را تنظیم کنید تا در ازای ارسال هر پیامک از اعتبار مخاطب کسر گرد
  • شما میتوانید با فعال کردن بخش اسپانسر هزینه تمامی پیامک های ارسالی را از اسپانسر خود دریافت نمایید
  • با فعال کردن ارسال خودکار مخاطبین میتوانند به صورت دوره ای (روزانه ، هفتگی یا ماهیانه) پیامک محتوا دریافت نمایید ، این کار باعث افزایش ترافیک روزانه و دریافت هزینه بیشتر از اسپانسر و مخاطب خواهد شد

سیستم تحلیلگر پیامک

سیستم تحلیلگر پیامک:
با استفاده از این بخش شما می توانید حروف، کاراکتر، و یا کلمه مورد نظر خود را برای سیستم تعریف کنید و معادل هر کاراکتر یک متن خاص برای آن کلمه تعریف کنید، بدین ترتیب هر مخاطبی که آن کلمه یا کاراکتر مورد نظر را برای شماره اختصاصی شما ارسال کند، سیستم به صورت هوشمند آن متن تخصیص یافته به کلمه ارسالی را برای مخاطب ارسال می کند. از طریق این بخش شما قادر خواهید بود تا بینهایت تحلیلگر پیامک ایجاد کنید و به مخاطبان خود اطلاع رسانی در سطح گسترده ای در زمینه کاری خود انجام دهید.

منشی پیامک هوشمند

منشی پیامک هوشمند:
با استفاده از منشی پیامک شما می توانید یک متن خاص که قبلا در سیستم وارد کرده اید را تنظیم کنید، بدین ترتیب هر مخاطبی که به شماره اختصاصی شما پیامک ارسال کند، سیستم به صورت کاملا هوشمند متن تنظیم شده را برای وی ارسال می نماید.

ایجاد مسابقات پیامکی

ایجاد مسابقات پیامکی:
از طریق این بخش جدید شما میتوانید مسابقه پیامکی ایجاد کنید یک سوال طرح کنید، برای سوالاتان چند گزینه پاسخ تعیین کنید، و از مشترکین یا گروه های خود دعوت کنید که در این مسابقه شرکت کنند. می توانید برای برنده مسابقه جایزه تعیین کنید، حتی برای شرکت در مسابقه از مشترکین خود هزینه ای را اخذ کنید، این هزینه هیچ نیازی به پرداخت مستقیم مشترک ندارد، به آسانی می توانید به مشترکین خود اعتبار بدهید. (مانند مشایبقات پیامکی برنامه نود و....)

پنل فکس

پنل فکس:
بااستفاده از پنل فکس می توانید با خرید یک خط اختصاصی مخصوص ارسال فکس که در سامان موجود می باشد قدام به ارسال فکس به صورت هدفمند و هوشمند و همینطور فکس زماندار نمایید، پنل فکس از جدیدترین دستاوردهای گروه فراداده می باشد.

پنل پیامک صوتی

پنل پیامک صوتی:
پنل پیامک صوتی از امکانات بسیار جدید سامانه می باشد. برای استفاده از این بخش باید یک خط اختصاصی مخصوص ارسال پیامک صوتی از داخل سامانه خریداری نمایید. سپس با ایجاد یک فایل صوتی در زمینه شغلی و یا اطلاع رسانی خود می توانید اقدام به ارسال پیامک صوتی فرمایید. از قابلیتهای این سیستم سازگاری با همه خطوط مخابراتی را می توان نام برد.

سرویس ارزش افزوده VAS

سرویس ارزش افزوده (VAS):
خدمات ارزش افزوده تلفن همراه يا Value Added Service که به اختصار به آن VAS گفته مي‌شود، از جديدترين پارامترهاي نوين صنعت مخابرات مي‌باشد که در عين اينکه براي مصرف‌کنندگان تلفن‌هاي همراه سود بسياري دارد، درآمدزايي فراواني براي اپراتورهاي تلفن همراه نيز دارد و قدرت و پتانسيل بالايي براي ايجاد کسب و کار در تمامي زمينه‌ها را دارا است، بااستفاده از این سرویس میتوانید به کسب درامد بپردازید.

بیشتر بدانید

ارسال به BTS

ارسال به BTS:
توسط این ماژول میتوانید به دکلهای BTS ایرانسل ارسال پیامک انجام دهید. یکی از جدیدترین سیستمهای ارسال پیامک تبلیغاتی سرویس ارسال به دکل مخابراتی (BTS) می باشد، در این روش شماره های یک منطقه در ساعات 2 الی 6 بامداد اسکن شده و در دیتا بیس اطلاعاتی ذخیره می شوند که باعث می گردد بانک اطلاعات فوق العاده دقیقی در اختیار مشترک قرار گیرد. برای سفارش ارسال ابتدا فرم مربوطه را تکمیل کرده و ارسال می کنید.

بیشتر بدانید

ارسال سن و جنسیت

ارسال سن و جنسیت:
با استفاده از این بخش شما می توانید به رده سنی و نوع گیرنده پیام خود دسترسی داشته باشید و تعیین نمایید که پیام شما را چه گروهی از مخاطبین و در چه رنج سنی دریافت نمایند. ارسال بر اساس سن و جنسیت از جدیدترین ماژول های اضافه شده به سامانه می باشد. برای مشاهده این بخش میتوانید از منوی ارسال پیامک، منوی سن و جنسیت را ملاحضه بفرمایید.

شرکت های عضو سامانه پیامک بیمه